Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalOferta wakacyjna " Wakacje ze zdrowiem"en
Share Print Download PDF
Contact person
Hanna Burno
office@trendmed.eu
http://www.trendmed.eu

Język komunikacji:


Description of the contract

WAKACJE W POLSCE - organizacja urlopu wzbogaconego o elementy korzystnie wpływające na zdrowie i regenerację organizmu. Podczas takiego urlopu jest możliwość korzystania z zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, odstresowujących, masaży, gorących źródeł, zdrowego pożywienia, aktywności ruchowych, sportów i rekreacji na świeżym powietrzu.
Współpracujemy z wieloma ośrodkami, hotelami w Polsce. Organizujemy zdrowe wakacje nad morzem, w górach, nad jeziorami. Zapewniamy atrakcyjną cenę i możliwość organizacji dedykowanych zdarzeń, także indywidualne wizyty np. u stomatologa.


Supplementary information

7 dni pakiet WAKACJE ZE ZDROWIEM
14 dni pakiet WAKCJI ZE ZDROWIEM
3 dni pakiet URLOP ZE ZDROWIEM
21 dni pakiet WAKACJI ZE ZDROWIEMCPV


  • Supporting and auxiliary transport services', 'travel agencies services
  • IT services: consulting, software development, Internet and support
  • Research and development services and related consultancy services
  • Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
31.08.2016
Valid from
21.05.2016
Industries
Turystyka, sport i rekreacja,
Possible production volume
1000
The minimum value of the contract
2000.00
Currency
PLN
Purchasers from abroad
YES

More offers and tenders

NEONLED - Lighting Letters/signs


We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on Poland market but also ours product can be seen at the exhibitions at German, France and Spain. Now we looking for new customers for our new product.

industries: Wyposażenie wnętrz,Oświetlenie,Dywany i dekoracje,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Organizacja targów i wydarzeń,Media i reklama
date: 11.05.2020 - 05.04.2021  

Adhesive tapes with print


We produce packaging tapes with print in wholesale and retail quantities (from 72 rolls).

industries: Produkty tytoniowe,Muzyka,Film,Usługi finansowe,Fotografia,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Rolnictwo i leśnictwo,Tekstylia,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Handel,Wydawnictwa,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Pestycydy,Pozostałe branże,Farmacja i biotechnologia,Transport i logistyka,Odzież i obuwie,Pozostałe pojazdy samochodowe,Drzwi i okna,Produkcja pozostałych maszyn,Narzędzia mechaniczne,Autobusy,Pojazdy szynowe,Części i akcesoria samochodowe,Statki i łodzie,Instrumenty muzyczne,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pozostały sprzęt transportowy,Meble,Wyposażenie wnętrz,Samochody osobowe,Oświetlenie,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Zboża,Broń i amunicja,Pozostałe wyroby chemiczne,Pozostałe tekstylia,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Aparatura pomiarowa i zegarki,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Mięso,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Ryby,Biotechnologia,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Warzywa i owoce,Pozostały sprzęt elektryczny,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Przemysł petrochemiczny,Wojskowe pojazdy bojowe,Komputery,Maszyny dla metalurgii,Elektronika użytkowa,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Poligraficzne,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby mleczarskie,Pozostałe produkty spożywcze,Wyroby skórzane,Wyroby z drewna (bez mebli),Górnictwo i przemysł wydobywczy,Wyroby z warzyw i owoców,Słodycze,Węgiel kamienny i brunatny,Kawa, herbata i przyprawy,Ropa naftowa i gaz ziemny,Dywany i dekoracje,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Produkcja i przetwórstwo metali,Farby i lakiery,Rudy metali,Produkcja metali nieżelaznych,Ochrona środowiska,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Przemysł jubilerski,Produkcja mebli,Papier,Turystyka, sport i rekreacja,AGD,Przetwórstwo spożywcze,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Doradztwo/consulting/edukacja,Wyroby z mięsa i ryb,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Produkcja środków transportu,Budownictwo i architektura,Napoje alkoholowe,Kosmetyki,Maszyny i urządzenia,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Przemysł drzewny i papierniczy,Przemysł farmaceutyczny,Produkcja metali żelaznych,Sektor kreatywny,Sprzęt sportowy,Gry i zabawki,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Pozostałe wyroby,Zdrowie i medycyna,Organizacja targów i wydarzeń,Architektura,Media i reklama,Budownictwo,IT/ICT
date: 21.10.2020 - 19.04.2021  

See more offers