Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalKalendarz trójdzielny w wypukłą główką, druk kalendarza jednodzielnego, czterodzielnego

Wall calendar print 3 blocks, Three fold calendars Individual corporateen pl
Share Print Download PDF
Contact person
Piotr Dąbkowski
piotr@drukarniakid.pl
Phone: +48513106813
www.DrukarniaKiD.pl

Język komunikacji:
Hiszpański, Polski, Niemiecki, Angielski,

Description of the contract

Kalendarze - idealna forma gadżetu reklamowego i przydatne narzędzie pracy.
Nasza firma od lat specjalizuje się produkcji kalendarzy. W ofercie kalendarze ścienne, biurkowe, planszowe, w oprawie spiralnej, szyte drutem bądź klejone. Mamy bardzo bogatą ofertę kalendarzy trójdzielnych, jednodzielnych, czterodzielnych. Możemy zaoferować zarówno zwykłe jak i wersje luksusową z wypukłą główką i zawieszką.
Kalendarze towarzyszą nam każdego dnia, a z marketingowego punktu widzenia - są idealną formą reklamy. Dyskretnie zerkamy na logo firmy bądź też zdjęcia z nią związana i tym samym w świadomości buduje się jej obraz i znajomość.
Kalendarze jednodzielne oraz trójdzielne są niezwykle popularne i przy tym funkcjonalne, bez wątpienia znajdą swoje zastosowanie w wielu miejscach

We offer printing and binding of wall calendars in three blocks, three fold calendars Individual corporate. Folded three or four times. Standard calendars, customized backs and head.
Please contact us for details. Or check our website www.drukarniakid.pl/pl/oferta/19/Kalendarze


Supplementary information

Kalendarz z główką wypukłą charakteryzuje się tym, że górna część kalendarza zwana główką nie jest na sztywno i płasko przyklejona do plecków tylko przez zastosowanie specjalnego rodzaju klejenia tworzy trójwymiarowy efekt wypukłości 3D. Dzięki temu patrząc na wiszący na ścianie kalendarz pod różnymi kątami wciąż widzimy grafikę w przyjemny i miły dla oka sposób. Dodatkowo możemy stosować plastikową zawieszkę. Pozwala to uniknąć wiercenia w główce kalendarza dziurki, lub wątłej konstrukcji papierowej do wieszania kalendarza na ścianie.
Główka i plecki kalendarza są drukowane wg zamówienia klienta. Kalendaria na ogół stosujemy standardowe, nie mniej możemy pochwalić się licznymi realizacjami kalendarzy przygotowywanych całkowicie pod indywidualne zamówienie klienta, łącznie z kalendariami.Purchasers from abroad


  • Wielka Brytania
  • Niemcy

Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad

CPV


  • Calendars
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
05.04.2020
Valid from
08.10.2019
Industries
Handel, Poligraficzne, Media i reklama,
Possible production volume
1000
The minimum value of the contract
300.00
Currency
EUR
Purchasers from abroad
YES