Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z firmami irlandzkimi w Dublin Chamber of Commerce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2015-10-16 14:24:21
dublin chamber of commerce

W dniu 16 października 2015 r. pracownicy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie uczestniczyli w spotkaniu przedsiębiorców irlandzkich zrzeszonych w Dublińskiej Izbie Handlowej.

W dniu 16 października 2015 r. pracownicy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie uczestniczyli w spotkaniu przedsiębiorców irlandzkich zrzeszonych w Dublińskiej Izbie Handlowej (ang. Dublin Chamber of Commerce). Wydarzenia te odbywają się dwa razy w miesiącu i mają na celu wymianę informacji pomiędzy członkami oraz szukanie możliwości dla wzajemnego rozwoju. W trakcie imprezy, która zgromadziła około 50 przedsiębiorców, przedstawiciele WPHI przeprowadzili kilkanaście indywidualnych rozmów nt. możliwości wsparcia przy poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce. Przedstawiciele WPHI wyjaśniali zainteresowanym przedsiębiorcom zasady działania placówki, zakres oferowanych usług oraz udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące polskiej gospodarki. Rozmówcom przekazano pakiety informacyjne z materiałami nt. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz możliwości inwestycyjnych i handlowych w naszym kraju. Udział w imprezie pozwolił na dotarcie z informacjami nt. możliwości biznesowych w Polsce do nowej grupy irlandzkich przedsiębiorców będących członkami Dublińskiej Izby Handlowej. W przyszłości może to zaowocować powiększeniem się grona firm zaangażowanych handlowo bądź inwestycyjnie we współpracę z naszym krajem.
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

oczka wodne

oczka wodne z blachy corten
Polska - Toruń 2021-04-25 Dodał: Beata Warlikowska Handel Zobacz ofertę

wyroby z cortenu

Donice, fontanny, kominki, ogrodowe, wykonane z blachy corten
Polska - Toruń 2021-04-25 Dodał: Beata Warlikowska Handel Zobacz ofertę

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i ...
Polska - ŻARY 2019-12-12 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert