Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania z firmami irlandzkimi podczas National Sustainable Summit

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2015-11-05 11:49:10
national sustainable summit, irlandia

W dniu 3 listopada 2015 r. pracownicy WPHI Dublin wzięli udział w konferencji i spotkaniach warsztatowych dla firm dotyczących zrównoważonego podejścia w zakresie szeregu obszarów irlandzkiej gospodarki.

W dniu 3 listopada 2015 r. pracownicy WPHI Dublin wzięli udział w konferencji i spotkaniach warsztatowych dla firm dotyczących zrównoważonego podejścia w zakresie szeregu obszarów irlandzkiej gospodarki (ang. National Sustainable Summit). Wydarzenie to odbywało się na terenie stadionu Aviva, gdzie w osobnych salach prezentowano zagadnienia związane ze zrównoważonym podejściem w zakresie: budownictwa, energetyki, gospodarki wodnej, rolnictwa, transportu i logistyki. Równolegle do wykładów w holu obiektu wystawiało się około 40 firm i organizacji oferujących różne rozwiązania związane z tematem imprezy.

Wydarzenie to było okazją dla przeprowadzenia rozmów z irlandzkimi firmami oraz wysondowania zapotrzebowania na dostawy produktów i rozwiązań oferowanych przez polskich producentów i usługodawców.