Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z firmami irlandzkimi, członkami Irlandzko Polskiego Stowarzyszenia Biznesu - IPBA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2015-12-06 01:01:31
spotkanie z firmami, irlandia, ipba

Spotkanie z firmami irlandzkimi zaangażowanymi we współpracę gospodarczą z Polską

W dniu 3 grudnia br. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie wspólnie z Irlandzko-Polskim Stowarzyszeniem Biznesu (Ireland Poland Business Association - IPBA) zorganizował spotkanie z firmami irlandzkimi zaangażowanymi we współpracę gospodarczą z Polską. W imprezie wziął udział Ambasador RP w Irlandii p. Ryszard Sarkowicz. Spotkanie otworzyła prezentacja firmy Huggity (technologie cyfrowe). Jej przedstawiciel poza omówieniem swojej oferty przedstawił potencjał sektora ICT w Polsce oraz argumenty przemawiające za korzystaniem z usług polskich firm (software houses). Dalsza część wydarzenia miała charakter indywidualnych rozmów pomiędzy uczestnikami dając możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

W spotkaniu wzięło udział około 30 osób reprezentujących zarówno firmy od szeregu lat obecne na polskim rynku, jak i przedsiębiorstwa dopiero rozpoczynające współpracę z Polską. Przedstawiciele WPHI wykorzystali to spotkanie dla informowania uczestników o planowanych przez placówkę imprezach promocyjnych w 2016 r. Przedsiębiorcy mieli również okazję zapoznać się z najnowszymi materiałami promocyjnymi będącymi w posiadaniu placówki.

Spotkanie IPBA było kolejną okazją do podtrzymania zainteresowania Polską wśród irlandzkich przedsiębiorców. Dzięki organizowaniu tego typu spotkań istnieje szansa na dotarcie z informacjami nt. możliwości biznesowych w Polsce do coraz większej liczby irlandzkich firm.

Podczas wydarzenia przedstawiciele WPHI udostępniali zainteresowanym materiały informacyjne Polskiej Organizacji Turystycznej zachęcając do wizyty w Polsce. Prowadzono także promocję turystyki przyjazdowej do wybranych miast i regionów Polski.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż Drób Halal

Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz ...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Dodał: Adan Hassan Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Mięso Zobacz ofertę

Domki na wodzie

Domki na wodzie są produkowane w głównej mierze w Polsce. Profesjonalne stocznie są rozlokowane w...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Domki na wodzie

Domki na wodzie są produkowane w głównej mierze w Polsce. Profesjonalne stocznie są rozlokowane w...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert