Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania z przedsiębiorcami irlandzkimi podczas wystawy i konferencji dla sektora wytwórczego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-01-30 21:27:07
konferencja, sektor wytwórczy, irlandia

Wydarzenie zgromadziło około 130 wystawców i ponad 2 tys. zwiedzających

W dniu 26 stycznia 2016 r. przedstawiciele WPHI w Dublinie wzięli udział w wystawie i konferencji dla sektora wytwórczego pod nazwą National Manufacturing & Supply Chain. Wydarzenie to odbywa się od trzech lat. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było stworzenie innowacyjnego ekosystemu dla produkcji i łańcucha dostaw. Corocznie impreza ta gromadzi firmy działające w sektorze biotechnologii, branży chemicznej, elektronicznej, farmaceutycznej, medycznej i spożywczej. W tym roku wzięło w niej udział około 130 wystawców i ponad 2 tys. zwiedzających. Powodzenie tej imprezy wynika między innymi z tego, że w przeciągu kilkunastu ostatnich lat Irlandii udało się przekształcić gospodarkę opartą na prostych procesach produkcyjnych w zaawansowany przemysł oparty na wiedzy, kapitale i umiejętnościach.

Wydarzenie to poza częścią wystawową, gdzie firmy prezentowały swoje oferty, składało się również z seminariów poświęconych różnym zagadnieniom związanym z działalnością produkcyjną. Na ośmiu odrębnych salach odbywały się wykłady dotyczące m.in.: badań i rozwoju; zaawansowanych materiałów; logistki i łańcucha dostaw; jakości produkcji; bezpieczeństwa i higieny pracy; dostępu do danych i zastosowania systemów informatycznych; zasobów ludzkich, szkoleń, rozwoju umiejętności; dostępu do finansowania, rządowych instrumentów wsparcia, współpracy pomiędzy przemysłem, państwem i uczelniami technicznymi; przepisów prawnych, badań rynkowych; zrównoważonego podejścia w przemyśle; koncepcji szczupłego zarządzania – lean management; przyszłości produkcji.

Impreza ta pozwala na dostęp do wielu ważnych firm irlandzkiego sektora wytwórczego. W przyszłości udział w tym wydarzeniu powinny rozważyć polskie firmy, które posiadają w swojej ofercie rozwiązania (produkty/ usługi) dla nowoczesnych zakładów produkcyjnych.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż Drób Halal

Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz ...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Dodał: Adan Hassan Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Mięso Zobacz ofertę

Tworzenie drogerii internetowych

Specjalizujemy się z tworzeniu drogerii internetowych, przykład ostatniej drogerii: Drogeria Natur
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Fotografia, Media i reklama, Przemysł farmaceutyczny Zobacz ofertę

Tworzenie treści na stronę internetową - Pomoc w zdobyciu pracownika

Witam, zajmujemy się tworzenie treści na strony zajmujące się pomocą w pozyskaniu pracownika z ...
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert