Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium nt. zakładania działalności biznesowej w sektorze spożywczym

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-01-30 21:30:54
sektor spożywczy, irlandia

Wydarzenie miało na celu wsparcie osób dopiero myślących o założeniu działalności biznesowej w tym obszarze, jaki i początkujących przedsiębiorców

W dniu 28 stycznia 2016 r. przedstawiciele WPHI w Dublinie wzięli udział w seminarium nt. zakładania działalności biznesowej w sektorze spożywczym. Spotkanie poświęcone było różnym aspektom związanym z: rejestracją firmy, wymogami sanitarnymi, bezpieczeństwem żywności, identyfikacją oraz śledzeniem pochodzenia produktów, szkoleniami w zakresie bezpieczeństwa żywienia, etykietowaniem produktów. W trakcie spotkania wybrane firmy zaprezentowały swoje doświadczenia związane z procesem uruchamiania działalności biznesowej i wymieniły się swoimi spostrzeżeniami nt. największych problemów z tym związanych. Wartościowym uzupełnieniem były także wskazówki dotyczące analizy kosztów wprowadzania produktów do sprzedaży i planowania rozwoju produkcji.

Seminarium miało na celu wsparcie osób dopiero myślących o założeniu działalności biznesowej w tym obszarze, jaki i początkujących przedsiębiorców. Wydarzenie to było wysoko oceniane przez uczestników m.in. za połączenie różnych zagadnień związanych z zakładaniem i funkcjonowaniem firmy w sektorze spożywczym w jedną spójną całość.

Udział przedstawicieli WPHI w Dublinie pozwolił na nawiązanie kontaktów z przyszłymi przedsiębiorcami sektora spożywczego i promocję usług wsparcia w poszukiwaniu dostawców z Polski. Zachęcano także uczestników do odwiedzenia polskiego stoiska podczas targów Hopitality Expo.