Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z firmami irlandzkimi w Dublin Chamber of Commerce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-02-05 12:06:19
networking, irlandia

W dniu 5 lutego 2016 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie uczestniczył w spotkaniu przedsiębiorców irlandzkich zrzeszonych w Dublińskiej Izbie Handlowej

W dniu 5 lutego 2016 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie uczestniczył w spotkaniu przedsiębiorców irlandzkich zrzeszonych w Dublińskiej Izbie Handlowej (ang. Dublin Chamber of Commerce). Do organizacji tej należą firmy oraz organizacje gospodarcze. W trakcie imprezy P. Buczkowski, Radca w WPHI w Dublinie przeprowadził kilkanaście indywidualnych rozmów z przedstawicielami irlandzkiego biznesu nt. możliwości wsparcia przy poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce.

Przedstawiciel WPHI wyjaśnił swoim rozmówcom zasady działania placówki, wskazał zakres oferowanych usług oraz udzielał odpowiedzi na zapytania dotyczące polskiej gospodarki. Poinformował także o planowanych w 2016 r. imprezach promocyjnych. Zainteresowani rozmówcy otrzymali pakiety informacyjne z materiałami nt. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz możliwości inwestycyjnych i handlowych w naszym kraju. W spotkaniu uczestniczyło ok. 60 przedsiębiorców.

Udział w imprezie pozwolił na dotarcie z informacjami nt. możliwości biznesowych w Polsce do nowej grupy irlandzkich przedsiębiorców będących członkami Dublińskiej Izby Handlowej. W przyszłości może to zaowocować powiększeniem się grona firm zaangażowanych handlowo bądź inwestycyjnie we współpracę z naszym krajem.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż Drób Halal

Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz ...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Dodał: Adan Hassan Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Mięso Zobacz ofertę

Domki na wodzie

Domki na wodzie są produkowane w głównej mierze w Polsce. Profesjonalne stocznie są rozlokowane w...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Domki na wodzie

Domki na wodzie są produkowane w głównej mierze w Polsce. Profesjonalne stocznie są rozlokowane w...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert