Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z firmami irlandzkimi w Dublin Chamber of Commerce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-02-05 12:06:19
networking, irlandia

W dniu 5 lutego 2016 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie uczestniczył w spotkaniu przedsiębiorców irlandzkich zrzeszonych w Dublińskiej Izbie Handlowej

W dniu 5 lutego 2016 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie uczestniczył w spotkaniu przedsiębiorców irlandzkich zrzeszonych w Dublińskiej Izbie Handlowej (ang. Dublin Chamber of Commerce). Do organizacji tej należą firmy oraz organizacje gospodarcze. W trakcie imprezy P. Buczkowski, Radca w WPHI w Dublinie przeprowadził kilkanaście indywidualnych rozmów z przedstawicielami irlandzkiego biznesu nt. możliwości wsparcia przy poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce.

Przedstawiciel WPHI wyjaśnił swoim rozmówcom zasady działania placówki, wskazał zakres oferowanych usług oraz udzielał odpowiedzi na zapytania dotyczące polskiej gospodarki. Poinformował także o planowanych w 2016 r. imprezach promocyjnych. Zainteresowani rozmówcy otrzymali pakiety informacyjne z materiałami nt. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz możliwości inwestycyjnych i handlowych w naszym kraju. W spotkaniu uczestniczyło ok. 60 przedsiębiorców.

Udział w imprezie pozwolił na dotarcie z informacjami nt. możliwości biznesowych w Polsce do nowej grupy irlandzkich przedsiębiorców będących członkami Dublińskiej Izby Handlowej. W przyszłości może to zaowocować powiększeniem się grona firm zaangażowanych handlowo bądź inwestycyjnie we współpracę z naszym krajem.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Długopisy Cosmo

Klasyczny i ekskluzywny jednocześnie – taki jest każdy długopis Cosmo. Dbałość o szczegóły estety...
Polska - ŻARY 2019-10-18 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Breloki reklamowe

Choć z wyglądu nieco niepozorne, oczywiście breloki reklamowe, są niezwykle funkcjonalnym akcesor...
Polska - ŻARY 2019-11-18 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Eastchem Ltd, supplier of chemical raw materials, Potassium carbonate K2CO3, Potassium sulphate K...

Firma Eastchem Sp. z o. o. powstała w 2004r. w Zawierciu, spółka Eastchem jest bezpośrednim impor...
Polska - Zawiercie (miasto) 2020-11-24 Dodał: Pozostałe wyroby chemiczne, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert