Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizytacja targów Food & Bev Ireland

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-02-19 12:14:59
targi spożywcze, irlandia

Targi Food & Bev to jedno z najważniejszych i największych w Irlandii wydarzeń dedykowanych szerokiej branży HoReCa

W dniu 16 lutego 2015 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie przeprowadził wizytację targów branży spożywczej Food & Bev Ireland, odbywającej się w centrum konferencyjnym hotelu City West na obrzeżach Dublina. Targi Food & Bev to jedno z najważniejszych i największych w Irlandii wydarzeń dedykowanych szerokiej branży HoReCa. Wśród wystawiających się firm dominowali producenci i dostawcy żywności i napojów, ale szeroko prezentowali się również dostawcy dla branży hospitality, producenci urządzeń kateringowych, mebli, wyposażenia barów i restauracji.

Swoją obecność na tym wydarzeniu przedstawiciel WPHI w Dublinie wykorzystał do zaprezentowania usług biura, możliwości wsparcia firm irlandzkich w poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce oraz promocji Polski jako dogodnej lokalizacji dla inwestycji. Udało się nawiązać kilka nowych kontaktów, które w opinii przedstawiciela WPHI Dublin wyglądają bardzo obiecująco i w przyszłości mogą przyczynić się nawiązania owocnych kontaktów handlowych miedzy polskimi i irlandzkimi przedsiębiorcami z branży spożywczej, hotelarskiej i kateringowej.