Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w wystawie Energy Show w Dublinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-02-21 18:51:49
zaproszenie, targi, energy show, irlandia

Oferujemy możliwość bezpłatnej promocji na rynku irlandzkim

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych(*) do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska podczas wystawy dla firm sektora energii odnawialnej – Energy Show. Impreza odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2016 r. w Dublinie. Dwudniowa wystawa zgromadzi około 120 przedsiębiorstw irlandzkich i zagranicznych związanych z sektorem energii. Organizatorzy oczekują około 3,5 tys. zwiedzających.

Zakres branżowy wystawy: energia odnawialna, inteligentne rozwiązania, materiały izolacyjne, ogrzewanie, oświetlenie, rozwiązania dla motoryzacji, systemy wentylacji.

(*) Warunki udziału w wystawie:

 1. Ze stoiska Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce) i usługodawcy.
 2. Firmy zainteresowane udziałem muszą wcześniej potwierdzić zamiar przyjazdu wysyłając e-mail na adres: dublin@trade.gov.pl
 3. WPHI w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach stoiska WPHI.
 4. Przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: bilety lotnicze, komunikacja miejska, ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie. Ceny hoteli w Dublinie są zróżnicowane, jednak przyzwoity standard dostępny jest w ramach normy delegacyjnej. Zachęcamy do skorzystania z hotelu Clayton Ballsbridge, który położony jest w bliskim sąsiedztwie terenów wystawowych. Dokonując rezerwacji prosimy zapytać o zniżkę z tytułu udziału w wystawie.
 5. Proponujemy przylot do Dublina we wtorek, 5 kwietnia i powrót w piątek, 8 kwietnia. Zachęcamy do sprawdzenia bezpośrednich połączeń lotniczych oferowanych przez linie Aer Lingus lub Ryanair.
 6. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia grafika obecności na stoisku w celu zapewnienia optymalnych warunków dla prezentacji ofert poszczególnych firm.

 

Dodatkowo oferujemy:

 1. Informacje praktyczne odnośnie miejskich środków komunikacji na trasie lotnisko w Dublinie - hotel/ targi.
 2. Dodatkowe sugestie odnośnie zakwaterowania w Dublinie.
 3. Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Dublin.
 4. Pomoc w pozyskaniu partnerów do rozmów biznesowych, przygotowanie list potencjalnych partnerów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.
 5. Oprawę informacyjną dla uczestników w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Irlandii.
 6. Promocję firmy (w wersji angielskiej) wśród irlandzkich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

Firmy zainteresowane wykupieniem osobnej powierzchni na wystawie Energy Show (koszt 1 metra kw. to 225 EUR + VAT, a bez zabudowy: 211 EUR + VAT) prosimy o kontakt z organizatorem:

Conference Partners

Ms. Shauna

Tel. +353 1 216 66 89

e-mail: EnergyShow2016@conferencepartners.ie

W przypadku braku możliwości osobistego udziału w targach zapraszamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, katalogów w języku angielskim. Będą one dystrybuowane na stoisku Wydziału. Materiały powinny być dostarczone do nas do 1 kwietnia 2016 r. na adres:

Embassy of Poland

Trade and Investment Promotion Section

4 the Vicarage, St. John’s Road,

Sandymount, Dublin D04 A6X5, Ireland
Pliki do pobrania

logo Energy show 2016
image | 14.57 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Produkcja podzespołów i elementów miedzianych

Przedsiębiorstwo ELECTRIS świadczy usługi w zakresie produkcji elementów i części z miedzi dla m....
Polska - Maków Podhalański 2020-11-23 Dodał: Magdalena Sikora Transport i logistyka, Energia i surowce odnawialne, Produkcja i przetwórstwo metali, Górnictwo i przemysł wydobywczy Zobacz ofertę

Pellet - EnPlus A1 (6/8mm)

Wood pellets - wholesale
Polska - WROCŁAW 2020-11-23 Dodał: Albert Kerno Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

ActCAD 2021 BIM

ActCAD BIM to najlepiej wyposażony produkt, posiada wszystkie funkcje ActCAD Professional oraz p...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2020-11-08 Dodał: Mariusz Ostrowski Maszyny dla przemysłu papierniczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla metalurgii Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert