Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z firmami irlandzkimi w Dublin Chamber of Commerce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-07-08 15:32:03
spotkania b2b, irlandia

Spotkanie biznesowe zgromadziło około 80 przedsiębiorców

W dniu 24 marca 2016 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie uczestniczył w spotkaniu przedsiębiorców irlandzkich zrzeszonych w Dublińskiej Izbie Handlowej (ang. Dublin Chamber of Commerce). Do organizacji tej należą firmy oraz organizacje gospodarcze. W trakcie imprezy R. Bąk, II Sekretarz w WPHI w Dublinie przeprowadził kilkanaście indywidualnych rozmów z przedstawicielami irlandzkiego biznesu nt. możliwości wsparcia przy poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce.

Przedstawiciel WPHI wyjaśnił swoim rozmówcom zasady działania placówki, wskazał zakres oferowanych usług oraz udzielał odpowiedzi na zapytania dotyczące polskiej gospodarki. Poinformował także o planowanych w 2016 r. imprezach promocyjnych. Zainteresowani rozmówcy otrzymali pakiety informacyjne z materiałami nt. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz możliwości inwestycyjnych i handlowych w naszym kraju. W spotkaniu uczestniczyło ok. 80 przedsiębiorców.

Udział w imprezie pozwolił na dotarcie z informacjami nt. możliwości biznesowych w Polsce do nowej grupy irlandzkich przedsiębiorców będących członkami Dublińskiej Izby Handlowej. W przyszłości może to zaowocować powiększeniem się grona firm zaangażowanych handlowo bądź inwestycyjnie we współpracę z naszym krajem.