Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRelacja z wydarzenia branży ICT – Tech Connect Live

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-07-08 15:22:53
ict, irlandia

W wydarzeniu tym uczestniczyło około 3 tys. profesjonalistów branży ICT

W dniu 25 maja 2016 r. na terenach wystawienniczych RDS w Dublinie odbyło się wydarzenie dla branży ICT pod nazwą Tech Connect Live. Jego organizatorem była firma wydawnicza Premier Publishing Ltd, która w uzupełnieniu do swojej podstawowej działalności, czyli publikacji raportów sektorowych, od ponad roku zajmuje się także konferencjami i targami[1].

Tech Connect Live odbyło się po raz pierwszy i zgromadziło około 90 wystawców. Na wyodrębnionych salach (scena główna i cztery mniejsze) odbyło się około 200 prezentacji z zakresu: instrumenty wsparcia i finansowania startupów w Irlandii; Internet rzeczy (IoT); czyste technologie (CleanTech); IT i oprogramowanie; dane i ich analiza; technologie mobilne; rozwiązania technologiczne dla sektorów: finansowego, medycznego, wytwórczego, w sporcie.

Według organizatorów w wydarzeniu tym uczestniczyło około 3 tys. profesjonalistów branży ICT. Przedstawiciel WPHI Ambasady RP w Dublinie wykorzystał swój udział do budowania bazy irlandzkich kontaktów oraz promocji polskich firm tego sektora. Miejscowi przedsiębiorcy z uznaniem wypowiadali się nt. jakości usług polskich specjalistów branży ICT. W kilku przypadkach okazało się, że firmy irlandzkie współpracują już z polskimi firmami, które odpowiadają za obsługę techniczną ich przedsięwzięć.

Tech Connect Live jest jednym z wielu wydarzeń branży ICT, które pojawiły się w ostatnim czasie w Irlandii. Organizatorzy mają nadzieję, że na trwałe wpiszą się w kalendarz imprez dla tego sektora. Konkurencja jest bardzo duża i każdy chciałby wypełnić lukę jaka powstała po przeniesieniu WebSummit’u z Dublina do Lizbony.

________________

[1] Zakres tematyczny organizowanych przez nich wydarzeń obejmuje: (1) zrównoważony rozwój, (2) badania i rozwój, (3) sektor wytwórczy, (4) sprzedaż i marketing, (5) ICT, (6) budownictwo, (7) sektor spożywczy. Wszystkie z nich odbywają się w formule seminariów połączonych z częścią wystawową. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne bo z jednej strony daje możliwość zapoznania się z ciekawymi tematami prezentowanymi przez osoby z branży nt. sytuacji sektora, problemów, rozwiązań itp., a z drugiej strony pozwala na zaprezentowanie firmom swojej oferty na wydzielonych stoiskach. Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że wydarzenia cieszą się dużą frekwencją wśród osób rzeczywiście związanych z danym zagadnieniem.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Strony internetowe

Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skle...
Polska - RUSIEC 2020-10-26 Dodał: Michał Koliński IT/ICT Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Sprawdź stronę naszej agencji SEO BrandRise
link: ...
Pozycjonowanie Toruń - skuteczna Agencja SEO BrandRise document.title = "Pozycjonowanie Toruń 🦄 ...
Polska - Toruń 2020-09-11 Dodał: Konrad Dejewski Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert