.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizytacja wystawy upominkowej Autumn Gift & Home Fair

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2016-08-22 12:34:20
upominki, meble

W tym roku wystawiało się 179. firm

W dniach 14 – 17 sierpnia 2016 r. odbyła się wystawa branży upominkowej i wyposażenia wnętrz Autumn Gift & Home Fair. Wydarzenie to postrzegane jest jako jedno z ważniejszych dla tej branży. W tym roku wystawiało się 179. firm. Pochodziły one głównie z Republiki Irlandii, Północnej Irlandii, ale też z Niderlandów i Wielkiej Brytanii. Wystawcy prezentowali szeroką gamę produktów, wśród których dominowały artykuły dekoracyjne dla domu, biżuteria, ceramika, galanteria skórzana, kapelusze, ozdoby choinkowe, szkło użytkowe i dekoracyjne, świece, wyroby pamiątkarskie i zabawki. Większość z oferowanych wyrobów jest produkowana w Polsce i mogłaby być z powodzeniem oferowana potencjalnym odbiorcom irlandzkim.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu daje możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych wśród irlandzkich firm detalicznych i hurtowych z szeroko rozumianej branży upominkowej i artykułów dla domu. Kolejna wystawa Autumn Gift & Home Fair odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia 2017 r. również na terenie kompleksu wystawienniczego Citywest Centre w Dublinie. Wkrótce informacje na ten temat dostępne będą na stronie internetowej: www.autumngiftfair.com.