Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizytacja targów Showcase Ireland

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-01-31 13:29:23
moda, akcesoria, upominki

Tegoroczne targi zgromadziły około 450 wystawców

W dniu 23 stycznia 2017 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie odwiedził targi Showcase Dublin - Ireland’s Creative Expo, odbywające się na terenach wystawowych Dublin Royal Society RDS. Wystawa Showcase Dublin to najważniejsze i największe w Irlandii wydarzenie targowe dedykowanych firmom działającym w branży jubilerskiej, modowej, artykułów wyposażenia wnętrz, upominkowej.

Tegoroczne targi zgromadziły około 450 wystawców zarówno z Irlandii, jak i Irlandii Północnej i Wielkiej Brytanii. Mając na względzie miejscowe warunki oznacza to bardzo duże wydarzenie i ogromny sukces organizatorów. Trwające trzy dni targi odwiedziło tysiące zwiedzających reprezentujących biznes w Irlandii (targi typu trade only). O wydarzeniu szeroko informowały media ogólnokrajowe, w tym jeden z najchętniej oglądanych programów RTE, Nationwide, który poświęcił targom cały czas antenowy. Wśród wystawiających się firm dominowali producenci i importerzy biżuterii, tradycyjnych irlandzkich wyrobów tekstylnych produkowanych z wełny owczej, artykułów ozdobnych i wyposażenia wnętrz - mebli, świec, ceramiki użytkowej i artystycznej, obrazów itp. Szeroko prezentowali się również producenci i designerzy różnego rodzaju upominków typu Irish gifts - maskotek, breloków, kartek etc.

Swoją obecność na tym wydarzeniu przedstawiciel WPHI w Dublinie wykorzystał do zaprezentowania usług biura, możliwości wsparcia firm irlandzkich w poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce oraz promocji Polski jako dogodnej lokalizacji dla inwestycji. Udało się nawiązać kilka nowych kontaktów, które w opinii przedstawiciela WPHI Dublin wyglądają bardzo obiecująco i w przyszłości mogą przyczynić się nawiązania owocnych kontaktów handlowych miedzy polskimi i irlandzkimi przedsiębiorcami z branży.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków - fontanna

Mała fontanna, która może pełnić też rolę poidełka , ma tę zaletę że słychać jeszcze przy tym szu...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Pagoda - orientalna ozdoba do ogrodu

W aktualnej ofercie oferowana przez nas betonowa i popularna Pagoda ogrodowa jest dostępna w wie...
Polska - Nowa Sól 2020-06-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert