Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizytacja targów Skipper Expo

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-03-10 13:33:11
skipper, rybactwo, żeglarstwo, łodzie, jachty

Dwudniowe targi odwiedziło tysiące zwiedzających, zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych

W dniu 3 marca 2017 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie przeprowadził wizytację targów Skipper Expo odbywających się w Galway. Wystawa Skipper Expo to najważniejsze i największe w Irlandii wydarzenie targowe dedykowane firmom działającym w branży rybackiej, żeglarskiej, łodzi, jachtów i kutrów morskich. Tegoroczna edycja targów zgromadziła blisko 110 wystawców zarówno z Irlandii, Irlandii Północnej i Wielkiej Brytanii. Swoje stoisko miała również polska firma AJ Group Poland, będąca liderem w projektowaniu i produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej oraz woderów i spodniobutów. Dwudniowe targi odwiedziło tysiące zwiedzających, zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wśród wystawiających się firm dominowali producenci i importerzy kutrów i łodzi rybackich, silników, sieci, osprzętu i akcesoriów dla rybaków i kutrów. Szeroko prezentowali się również dystrybutorzy środków smarnych, maszyn i urządzeń chłodniczych, odzieży nieprzemakalnej itp.

Swoją obecność na tym wydarzeniu przedstawiciel WPHI w Dublinie wykorzystał do zaprezentowania usług biura, możliwości wsparcia firm irlandzkich w poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce oraz promocji Polski jako dogodnej lokalizacji dla inwestycji. Udało się nawiązać kilka nowych kontaktów, które w opinii przedstawiciela WPHI Dublin wyglądają bardzo obiecująco i w przyszłości mogą przyczynić się nawiązania współpracy biznesowej miedzy polskimi i irlandzkimi przedsiębiorcami z branży.