Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWystawa Ideal Home Show Ireland w Dublinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-04-27 14:57:06
meble, okna, drzwi, dekoracje, kuchnie, ocieplenie

W ciągu trzech dni 229 wystawców prezentowało produkty i usługi dla właścicieli oraz użytkowników domów i mieszkań

W dniach 21-23 kwietnia 2017 r. w Dublinie na terenach wystawienniczych Royal Dublin Society (RDS) odbyła się impreza handlowa skierowana do właścicieli i użytkowników mieszkań i domów. W tegorocznej edycji wystawiało się 229 firm. Wśród nich znaleźli się producenci/ dystrybutorzy artykułów ogrodowych, drzwi i okien, elementów dekoracyjnych, materiałów budowlanych i izolacyjnych, mebli, odzieży, nakryć głowy, kosmetyków oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Wystawa należy do jednej z największej w tej kategorii w kraju. Wystawa Ideal Home Show odbywa się dwa razy do roku (na wiosnę i na jesieni), a wśród odwiedzających dominują klienci indywidualni, projektanci wnętrz, architekci, firmy remontowe. Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na możliwość nabycia wybranych produktów, zamówienia usług i zasięgnięcia bezpłatnych konsultacji specjalistów. Porady dotyczą kwestii związanych z przebudową domu, remontów, możliwością ubiegania się o kredyt czy możliwością otrzymania grantu na ocieplenie domu.

W związku z trwającym ożywieniem w budownictwie, przekładającym się na zwiększenie zainteresowania art. wyposażenia wnętrz (meble, stolarka okienna i drzwiowa, porcelana, ogrzewanie itp.) wskazane jest, aby w kolejnych edycjach imprezy uczestniczyły również firmy polskie oferujące dobrej jakości i konkurencyjne cenowo produkty z tej kategorii. zarówno w branży budowlanej jak i wyposażenia wnętrz wystawa postrzegana jest jako jedno z ważniejszych źródeł informacji marketingowej, a uczestnictwo w tym wydarzeniu daje możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych wśród firm irlandzkich i klientów indywidualnych poszukujących różnych artykułów dla domu.

Pewna wskazówką co do tego, jakie produkty i usługi cieszą się największym zainteresowaniem irlandzkich właścicieli domów i mieszkań daje lista wystawców, która dostępna jest na: https://idealhome.ie/exhibitors-list

Swoją obecność na tym wydarzeniu przedstawiciele WPHI w Dublinie wykorzystali do zaprezentowania usług biura, możliwości wsparcia firm irlandzkich w poszukiwaniu partnerów biznesowych w Polsce oraz promocji Polski jako dogodnej lokalizacji dla inwestycji. Udało się nawiązać kilka nowych kontaktów, które w opinii przedstawiciela WPHI Dublin wyglądają bardzo obiecująco i w przyszłości mogą przyczynić się wzrostu wymiany handlowej miedzy polskimi i irlandzkimi przedsiębiorcami z szerokiej branży budowlanej, meblowej i wyposażenia wnętrz.