Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWystawa polonijnego biznesu pt. Polish Business Club Expo

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-06-05 15:52:56
polonia, biznes, wystawa, expo

Swoje produkty i usługi prezentowało kilkanaście firm założonych przez Polaków mieszkających w Irlandii

W dniu 3 czerwca 2017 r. w hotelu Wynn’s w Dublinie odbyła się wystawa polonijnego biznesu. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Polish Business Club i odbywało się w ramach Festiwalu Polska-Eire, czyli tygodniowych obchodów przyjaznych relacji, różnorodności, ale też elementów łączących obydwa kraje.

W wystawie swoje produkty i usługi prezentowało kilkanaście firm założonych przez Polaków mieszkających w Irlandii. Wśród nich znaleźli się dystrybutorzy polskich materiałów budowlanych, płytek ceramicznych, spoiw, narożników gipsowych, witamin i suplementów diety, usługodawcy w zakresie cateringu, turystyki, producent filmów w technologii 360 stopni, producent kawy parzonej w Polsce. Swoim stoiskiem dysponował także Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie.

Wydarzenie było szeroko rozreklamowane w mediach internetowych skierowanych do Polaków mieszkających w Irlandii. Dzięki temu w przeciągu kilku godzin trwania imprezy odwiedziło ją około 100 osób. Przedstawiciel WPHI w Dublinie wykorzystał udział w wystawie do zaprezentowania informacji nt. działalności placówki oraz dostępnych dla firm polonijnych instrumentów wsparcia. Spotkanie to było okazją do zachęcenia Polaków mieszkających w Irlandii do angażowania się w działalność związaną ze sprzedażą polskich produktów w Irlandii.