Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na targach budowlanych w Dublinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-06-16 12:52:48
budownictwo, promocja, możliwości

Na stoisku WPHI o powierzchni 10 m² prezentowane były oferty około 20 polskich firm produkujących na potrzeby sektora budowlanego

W dniu 14 czerwca 2017 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie uczestniczył w wydarzeniu sektora budowlanego pod nazwą National Construction Summit odbywającym się na terenach wystawienniczych Royal Dublin Society (RDS) w Dublinie. Na stoisku informacyjno-promocyjnym WPHI o powierzchni 10 m² prezentowane były oferty około 20 polskich firm produkujących na potrzeby sektora budowlanego. Dostępne były katalogi, informatory i ulotki nadesłane przez kilkunastu polskich producentów zainteresowanych eksportem swoich towarów lub świadczeniem usług na rynku irlandzkim. Ze stoiska WPHI skorzystali także przedstawiciele sześciu polskich firm, którzy osobiście prezentowali swoje oferty. Byli to producenci: stolarki otworowej – drzwi i okien, systemów wentylacyjnych, systemów hydroizolacji, płytek ceramicznych oraz kamienia dekoracyjnego.

2

National Construction Summit odbył się po raz trzeci w swojej historii i zgromadził ponad 130 wystawców. Na wyodrębnionych salach (cztery sceny główne i siedem mniejszych) odbyło się ponad 100 prezentacji z zakresu: zrównoważony rozwój sektora, kwestie prawne i podatkowe, standardy w budownictwie, planowanie przestrzenne, projektowanie, inteligentne miasta, instrumenty finansowe, zarządzenie projektami, nowe technologie i innowacje w budownictwie. Według organizatorów w wydarzeniu tym uczestniczyło około 1,5 tys. profesjonalistów sektora budowlanego.

Zorganizowanie stoiska informacyjno-promocyjnego WPHI podczas National Construction Summit w Dublinie było okazją do zaprezentowania polskiej gospodarki oraz wybranych produktów sektora budowlanego. W trakcie wystawy nawiązano kilkanaście nowych kontaktów z miejscowymi firmami, które w perspektywie mogą zaowocować zwiększeniem naszego eksportu do Irlandii. Według naszych ocen w trakcie tego wydarzenia polskie stoisko odwiedziło ok. 100 osób.

National Construction Summit jest jednym z najważniejszych wydarzeń sektora budowlanego w Irlandii, które pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców biznesowych, architektów, inżynierów i innych profesjonalistów tej branży. Kolejną okazją dla prezentacji polskiej oferty będą targi Architecture Expo odbywające się w Dublinie w dniach 6-7 października br.