Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum Gospodarcze Polonii Świata, 3-5 września 2017 r. Tarnów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-07-17 10:46:40
polonia, współpraca, handel, inwestycje

Zaproszenie dla organizacji polonijnych, stowarzyszeń oraz polonijnych przedsiębiorców działających w Irlandii

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić przedstawicieli organizacji polonijnych, stowarzyszeń oraz polonijnych przedsiębiorców działających w Irlandii do udziału w Forum Gospodarczym Polonii Świata, które odbędzie się w dn. 3-5 września 2017r. w Tarnowie. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął osobiście Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, a Patronat Honorowy i Merytoryczny przyjęło Ministerstwo Rozwoju.

Ponad 20 milionów Polonii zamieszkującej wszystkie kontynenty posiada olbrzymi potencjał i kapitał mierzony nie tylko w różnorodnych walutach, ale głównie wiedzą, doświadczeniem, autorytetem i lokalnymi kontaktami. Od lat Polonia jest naturalnym i skutecznym „ambasadorem” Polski w Świecie, promując m.in. „markę polską”, kulturę i historię.

Integracja Polonii Gospodarczej z polskimi przedsiębiorcami, to jeden z ważniejszych elementów strategii internacjonalizacji polskiego biznesu. Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie jest odpowiednim i dedykowanym miejscem do scalenia wszelkich pomysłów, starań i wysiłków wielu instytucji, organizacji, działaczy na rzecz współpracy w tym ściśle określonym celu.

Sukces ekonomiczny Polonii oraz wielu polskich firm nie był dotychczas wystarczająco zagospodarowany i wykorzystany. Polscy przedsiębiorcy zbyt mało korzystają z pomocy i wsparcia Polonii w ekspansji i rozwoju swoich firm na rynkach zewnętrznych i odwrotnie- Polonia zbyt mało angażuje się we współpracę z polskim biznesem, organizacjami otoczenia biznesu i samorządami. O tej współpracy, wzajemnych relacjach w obszarze gospodarczym oraz o komponentach współdziałania na linii: „Rząd- Polonia- Biznes” będziemy dyskutować w trakcie Forum w Tarnowie.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji polonijnych, stowarzyszeń oraz polonijnych przedsiębiorców działających w Irlandii do udziału w Forum Gospodarczym Polonii Świata. Zachęcamy do udziału w dyskusji i w spotkaniach z przedstawicielami Rządu RP, polonijnym biznesem z wielu krajów Świata, w tym oczywiście z Polski.

Zapewniamy bezpłatny udział w Forum oraz pełny serwis pobytowy (m.in. noclegi, całodzienny catering, udział w Gali Biznesu oraz innych atrakcjach).

Więcej informacji można znaleźć na stronie Forum: www.Polonia4um.com.

Kontakt: kontakt@polishbusiness.biz