.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBezpłatna promocja na polskim stoisku na wystawie Architecture & Building Expo w Dublinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-09-08 11:45:28
promocja, targi, budownictwo, architektura

Zapraszamy polskie firmy do skorzystania z bezpłatnego stoiska na targach budowlanych w Dublinie, 6-7.10.2017

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych(*) do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska podczas imprezy sektora budowlanego pt. Architecture & Building Expo. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. na terenach wystawowych RDS w Dublinie. Wśród uczestników będą przedstawiciele firm budowlanych, deweloperzy i architekci.

Sytuacja w budownictwie mieszkaniowym w Irlandii ulega systematycznej poprawie. Potwierdzają to m.in. dane dotyczące produkcji budowlanej, ale też wydanych pozwoleń na budowę lokali mieszkalnych (+26% w stosunku do roku poprzedniego). Jest to doskonała okazja dla polskich firm do powrotu na rynek irlandzki. Największe szanse upatrujemy dla producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz stolarki otworowej (drzwi i okna). W 2016 r. eksport polskiej stolarki budowlanej (CN 4418) do Irlandii wyniósł 13,6 mln EUR, co oznacza wzrost o 26,7% w skali roku.

(*) Warunki udziału w wystawie:

 • Ze stoiska Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce) i usługodawcy.
 • WPHI w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach wspólnego stoiska WPHI.
 • Przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: biletów lotniczych, komunikacji miejskiej, ubezpieczenia, zakwaterowania, wyżywienia, itp. Ceny hoteli w Dublinie są zróżnicowane, jednak przyzwoity standard dostępny jest w ramach normy delegacyjnej.
 • Proponujemy przylot do Dublina w czwartek, 5 października i powrót w niedzielę, 8 października. Zachęcamy do sprawdzenia bezpośrednich połączeń lotniczych oferowanych przez linie Aer Lingus lub Ryanair.
 • W przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia grafika obecności na stoisku w celu zapewnienia optymalnych warunków dla prezentacji ofert poszczególnych firm.

Dodatkowo oferujemy:

 • Pomoc w pozyskaniu partnerów do rozmów biznesowych, przygotowanie list potencjalnych partnerów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.
 • Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Dublin.
 • Oprawę informacyjną dla uczestników w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Irlandii.
 • Promocję firmy (w wersji angielskiej) wśród irlandzkich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.
 • Informacje praktyczne odnośnie miejskich środków komunikacji na trasie lotnisko w Dublinie - hotel/ targi.
 • Dodatkowe sugestie odnośnie zakwaterowania w Dublinie.

Firmy zainteresowane zakupem osobnej powierzchni na wystawie Architecture Expo (koszt 1 metra kw. to około 270 EUR + VAT – z zabudową) prosimy o kontakt z organizatorem:

Derek Moroney, Commercial Manager

Tel: +353 1 2958181

Kom.: +353 86 3536139

Mail: derek@architectureireland.ie

www.archiexpo.ie

W przypadku braku możliwości osobistego udziału w targach zapraszamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, katalogów w języku angielskim. Będą one bezpłatnie dystrybuowane na stoisku Wydziału. Materiały powinny być dostarczone do 29 września 2017 r. na adres:

Embassy of Poland

Trade and Investment Promotion Section

4 the Vicarage, St. John’s Road,

Sandymount, Dublin D04 A6X5, Ireland