Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w wystawie Home Improvement Show w Castlebar

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-09-27 10:31:57
zaproszenie, promocja, budownictwo, meble, wyposażenie wnętrz

Oferta bezpłatnej promocji w Irlandii

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych(*) do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska podczas imprezy sektora budowlanego, meblowego i wyposażenia wnętrz pt. Home Improvement Show. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 14-15 października 2017 r. w Castlebar: http://www.homeshow.ie/.

Sytuacja w budownictwie mieszkaniowym w Irlandii ulega systematycznej poprawie. Potwierdzają to m.in. dane dotyczące produkcji budowlanej, ale też wydanych pozwoleń na budowę lokali mieszkalnych. Towarzyszy temu wzrost zapotrzebowania na materiały budowlane i wykończeniowe, stolarkę otworową (drzwi i okna) oraz meble i wyroby dekoracyjne.

Jest to impreza adresowana do klientów indywidualnych, dlatego też największe szanse na znalezienie nowych klientów będą mieli polscy producenci, którzy już posiadają swoich przedstawicieli handlowych w Irlandii.

(*) Warunki udziału w wystawie:

  • Ze stoiska Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce).
  • WPHI w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach wspólnego stoiska WPHI.
  • Przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: biletów lotniczych, komunikacji miejskiej, ubezpieczenia, zakwaterowania, wyżywienia, itp. Ceny hoteli w Irlandii są zróżnicowane, jednak przyzwoity standard dostępny jest w ramach normy delegacyjnej.

Dodatkowo oferujemy:

  • Pomoc w pozyskaniu partnerów do rozmów biznesowych, przygotowanie list potencjalnych partnerów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.
  • Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI.
  • Oprawę informacyjną dla uczestników w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Irlandii.
  • Promocję firmy (w wersji angielskiej) wśród irlandzkich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

W przypadku braku możliwości osobistego udziału w targach zapraszamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, katalogów w języku angielskim. Będą one bezpłatnie dystrybuowane na stoisku Wydziału. Materiały powinny być dostarczone do 9 października 2017 r. na adres:

Embassy of Poland

Trade and Investment Promotion Section

4 the Vicarage, St. John’s Road,

Sandymount, Dublin D04 A6X5, Ireland