Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium i spotkanie networkingowe zorganizowane przez i-Cham

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Przemysław Buczkowski | 2017-10-09 11:08:36
networking, biznes, seminarium

Wydarzenie o nazwie "Growing your Global business network" poświęcone było zagadnieniom związanym z prowadzeniem biznesu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej

W dniu 4 października 2017 r. przedstawiciel Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie uczestniczył w spotkaniu z przedsiębiorcami irlandzkimi zorganizowanym przez Irlandzką Izbę Handlową dla Europy Środkowo-Wschodniej (i-Cham). Współorganizatorem wydarzenia był WebPort Global/Word Trade Center Dublin. Seminarium to odbyło się w zabytkowym budynku byłego irlandzkiego Parlamentu; obecnie jest to siedziba Bank of Ireland. Wydarzenie o nazwie "Growing your Global business network" poświęcone było zagadnieniom związanym z prowadzeniem biznesu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce. W swoich prezentacjach prelegenci dużo miejsca poświęcili temu, jak ważne w dzisiejszym cyfrowym świecie są kontakty osobiste, uczestnictwo w wydarzeniach networkingowych i B2B. W spotkaniu uczestniczyło około 70 przedsiębiorców irlandzkich oraz przedstawiciele korpusu dyplomatycznego krajów EŚW w Irlandii.

Przedstawiciel WPHI wykorzystał to spotkanie dla promocji usług placówki. Zainteresowane osoby poinformowano o oferowanych usługach i organizowanych przez WPHI imprezach promocyjnych.

Udział w tym wydarzeniu pozwolił na dotarcie z informacjami nt. możliwości biznesowych w Polsce do nowej grupy irlandzkich przedsiębiorców.