Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBloom – festiwal promocji irlandzkiego ogrodnictwa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Smolarek | 2018-08-14 20:12:52
bloom, bord bia, ogrodnictwo, sadownictwo, żywność, festiwal


               Bloom – festiwal promocji irlandzkiego ogrodnictwa

 

31 maja 2018 r. w parku Phoenix w Dublinie odbyła się pięciodniowa, jedynasta edycja festiwalu Bloom, którego głównym celem jest promocja irlandzkiego ogrodnictwa, sadownictwa oraz żywności. Bloom to największa tego typu impreza w Irlandii; jej organizatorem jest Irlandzka Rada ds. Żywnosci, Bord Bia - The Irish Food Board.
Podczas wydarzenia można było podziwiać przepiękne ogrody zaprojektowne przez najwybitniejszych irlandzkich projektantów i pasjonatów ogrodnictwa oraz wyjątkowe kompozycje kwiatowe, jak również posmakować pysznego irlandzkiego jedzenia. Dodatkowo można było zobaczyć inspirujace pokazy gotownia prowadzone przez znanych irlandzkich szefów kuchni, podziwiać regionalne rękodzieła, zobaczyć pokazy mody oraz wysłuchać interesujących seminariów i posłuchać muzyki granej na żywo.

Udział w festiwalu był niezwykłą okazją do przyjrzenia się nowatorskim produktom ogrodniczym i spożywczym oraz poznania trendów smakowych irlandzkich konsumentów i ich upodobań estetycznych.

 

Kolejna edycja festiwalu Bloom już w przyszłym roku w maju!

 

Bloom: http://bloominthepark.com/